Nesër mbahet Foltorja e Lezhës/Berisha:Ja ku do zhvillohet takimi

0

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, ka njoftuar mbajtjen e Foltores së Lezhës të premten. Takimi do të zhvillohet në orën 17:00 në Pallatin e Kulturës.

Njoftim!

Nesër, ditën e premte me datën 29 tetor në ora 17:00 në Pallatin e Kulturës të qytetit të Lezhës do mbahet “Foltorja: Për një Parti Demokratike më të bashkuar, më të fortë, më të hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Lezhës të marrin pjesë. Vetëm të bashkuar fitojmë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.