Ylli Limani dhe Ermal Fejzullahu bashkojnë ‘zërat’, artistët së shpejti me një super hit

0

Dy këngëtarët e njohur Yll Limani dhe Ermal Fejzullahu së shpejti do të sjellin bashkëpunimin e tyre.

Kanë qenë vetë artistët të cilët e kanë dhënë lajmin, të cilin fansat e tyre mezi e prisni.

Fejzullahu dhe Limani në postimet që kanë bërë në profilet e tyre në rrjetet sociale, kanë publikuar një pjesë të kripit që sipas tyre do të publikohet shumë shpejt.

“Së shpejti, asnjë minutë  në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun”, ka shkruar Ylli Limani krahas postimit.

Megjithatë, akoma nuk është bërë e ditur data e saktë e publikimit të projektit muzikor.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.