Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 nëntor 2021

0

Në kursin e Këmbimit Valutor sot vihet re një rënie e lehtë e Euros , ndërsa Paundi Britanik, Franga Zvicerane dhe Dollari kanë shënuar rritje.

Më poshtë do të gjeni kursin e këmbimit valuator të përditësuar:

Dollari:                                Blihet 107 .1                                            Shitet 108

Euro:                                   Blihet 121                                             Shitet 121.7

Paundi Britanik :                  Blihet 143.5                                         Shitet 144.7

Franga Zvicerane:               Blihet 115                                           Shitet 116.1

Njihuni me Këmbimin Valutor, 23 nëntor 2021

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.