Ish-kreu i PD në zi, humb babain

0

Ish-kryetari i PD dega Shkoder Ramiz Çobaj ka humbur sonte babain. Njoftimin e ka bërë në rrjetin social vet z.Çobaj

Statusi i Ramiz Cobajt

Të nderuar miq!

Sonte, rreth orës 20.00,  u nda nga jeta babai  im Myftari.

Varrimi bëhet nesër me datë 04.12.2021 në fshatin e lindjes Vorfë, Malësi e Madhe – Shkoder. Nisja nga Tirana bëhet në ora 12.00 të kësaj date.

Presim ngushëllime tek Funeral Home – “Alba 2000” pranë Medresesë – Tiranë nesër me datë 04 Dhjetor,  nga  ora 08.00 deri në orën 12.00 si dhe gjatë gjithë ditës në datat 5, 6 dhe 7 Dhjetor tek Hotel “Mondial” Tiranë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.