Ish-kryebashkiaku dhe deputeti i PD humb njeriun e shtrenjtë

0
1902
Ish-kryebashkiaku dhe ish kryetari i PD Kamez si dhe deputeti i PD qarku Diber Xhelal Mziu ka humbur sonte njeriun me te afert te tij, vellain. Lajmin per kete humbje te dhimshme per te dhe familjaret e njofton vet ai ne rrjetin social FB
Statusi i Xhelal Mziut
Me hidhërim të thellë njoftoj për ndarjen e parakohshme nga jeta të vëllait tim Rasim Rahman Mziu.
Ceremonia mortore bëhet nesër ditën e shtunë, me datë 04.12.2021, në orën 14:00 në varrezat e Sharrës.
Pritja bëhet në rrugën e Arbërit, Kodër Kamëz (pranë Universitetit Bujqësor).