Tiranë, gjendet i pajetë një person në lokal

0

Mbrëmjen e sotme, një person ka humbur jetën në zonën e Freskut në kryeqytet, teksa ndodhej në një lokal. Sipas policisë, bëhet fjalë për shtetasin me inicialet F.M., 70-vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/ Informacion paraprak

Më datë 14.01.2022, te Fresku, në një lokal, ka ndërruar jetë shtetasi F. M., 70 vjeç.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe dyshohet se vdekja ka ardhur si pasojë e një arresti kardiak.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanava të ngjarjes.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.