VIDEO/ PD: Meta u shfaq sot si bashkëorganizatori i sulmit të Berishës kundër selisë blu. Merrte informacion dhe jepte direktiva

0

Partia Demokratike ka reaguar sërish në lidhje me deklaratat e presidentit Ilir Meta, të cilin e quan organizator të sulmit që sipas tyre bëri Berisha në protestën e 8 janarit

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale PD thekson se Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ia dolën.

REAGIMI I PD
Ilir Meta u shfaq sot si bashkëorganizator i dhunës ndaj PD. Ai merrte informacion dhe jepte direktiva për sulmin nga banda e Berishës.
Berisha dhe Meta donin ta shkatërronin PD-në për hallin e tyre, por nuk ja dolën.

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.