BallinaShow BizzFOTO/ Stresi ndan bisedat private me ndjekësin: Të vij ta haj…

FOTO/ Stresi ndan bisedat private me ndjekësin: Të vij ta haj…

 Reperi i njohur shqiptar Stresi, emri i vërtetë i të cilit është Arkimed Lushaj, ka shumë fansa dhe ndjekës në rrjetet sociale.

Ashtu si çdo personazh i njohur, Stresi duket se ka fansat e tij “të çmendur”, dhe këtë e ka treguar me postimin e tij të fundit.

Reperi ka ndarë në Instastory, një screenshot të disa mesazheve që ka shkëmbyer me një ndjekës, emrin e të cilit nuk ka vendosur ta bëjë publik.

Nga fotoja, duket se nuk është hera e parë që ai merr mesazhe nga ky ndjekës, pasi nga story i publikuar mund të lexohen mesazhet që personi i ka shkruar reperit.

“Çkemi dritë, çfarë bën”– thuhet në mesazhet e para, të cilave Stresi nuk iu është përgjigjur.

Më tej, ndjekësi ka replikuar në një foto të postuar nga Stresi, ku tregon tatuazhin e ri.

“Të vij ta haj dorën unë ty”- shkruan ndjekësi, duke marrë edhe një përgjigje nga reperi.

“Kushton më shumë ora se dora”– replikon Stresi, ndërsa biseda e plotë vijon si më poshtë:

 

Ditë e fundit Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes, pas u shfaq nën shoqërinë e një vajze misterioze duke nxitur dyshime se ka nisur një lidhje të re.

Në fotot e siguruara nga “Panorama Plus” dyshja shihen në një club ulur krah njëri-tjetrit teksa duken shumë të afërt. Madje në një moment reperi e puth në faqe. Vajza quhet Erika dhe është e panjohur për publikun ndonëse ka shumë ndjekës në Instagram. (KLIKO KETU)

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments