BallinaIntervistaINTERVISTA/Flamur Hoxha flet për situatën në grupin e PD, qëndrimet për zgjedhjen...

INTERVISTA/Flamur Hoxha flet për situatën në grupin e PD, qëndrimet për zgjedhjen e Presidentit dhe funksionimin e partisë

Flamur Hoxha, deputeti, drejtuesi politik i qarkut Kukes dhe sekretari organizative i Partisë Demokratike, foli në A2 CNN për problemet e partisë më të madhe opozitare në vend.

Zoti Hoxha Foli per mbledhjen e grupit Parlamentar te dites se djeshme, flet per mbledhjen e thirrur sot nga Komisionit i Rithemelimit te Keshillit te tyre Kombetar si dhe mbljedhjene  kryesise se vogel te Grupit Paralamentar e cila ka percaktuar tashme diten dhe oren qe ajo do te mblidhet rregullisht.  Zoti Hoxha flet dhe per garen e zotit Berisha per kreun e PD.

https://youtu.be/h-UWxzuoaAk

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments