BallinaShow BizzÇfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet në “Instagram”...

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet në “Instagram” (FOTO)

Fansat e Luana Vjollës janë shqetësuar së fundmi për shkak të disa veprimeve të dyshimta të moderatores së njohur në profilin e “Instagram”-it.

Fillimisht çaktivizoi adresën dhe më pas Luana u kthye sërish, por kësaj here fshiu çdo postim të saj në këtë rrjet social . Madje ajo vendosi të heqë edhe foton e profilit nga “Instagrami”

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

Më pas moderatorja e dashur për publikun bëri një postim në “Instastory”. Ajo publikoi një fotografi të saj, ku në fakt tregon shumë pak, ndërsa postimin e shoqëron me shkrimin “Traumë”.

Nuk e dimë ç’ka ndodhur vërtetë me moderatoren, mirëpo pak ditë më parë ajo bëri me dije se po punonte për një projekt të ri muzikor. Ndaj, kjo mund të jetë një mënyrë e mirë për të tërhequr vëmendjen që dëshiron për këngën e re që po sjell.

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

Megjithatë, asgjë s’dihet ende. Pas një kohe të gjatë larg televizionit, Luana nuk është shfaqur më në asnjë projekt tjetër televiziv, duke marrë një pushim nga moderimi. Por së fundmi është zbuluar se ajo ka vendosur më në fund të rikthehet në ekranin e shqiptarëve, tashmë me disa ndryshime të mëdha.

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

Çfarë po ndodh me Luana Vjollcën? Fshiu të gjitha postimet

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments