BallinaKronikeAksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, 1 viktimë dhe disa të plagosur

Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Shkodër, 1 viktimë dhe disa të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Lezhë-Shkodër. Raportohet se një automjet ka dalë nga rruga e për pasojë një person ka humbur jetën.

Si pasojë e aksidentit, kanë mbetur të plagosur edhe disa persona të tjerë. Policia dhe zjarrëfikëset kanë shkuar në vendngjarje.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e aksidentit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments