BallinaKryesoreFOTO+ VIDEO / Lot në njërën anë të Milanos, festë në tjetrën!...

FOTO+ VIDEO / Lot në njërën anë të Milanos, festë në tjetrën! Tifozët e Milanit “pushtojnë” rrugët, disa “derdhen” në stadium

Milan mori me meritë titullin kampion në Serie A. Kuqezinjtë luftuan deri në ndeshjen e fundit të kampionatit me kushurinjtë zikaltër dhe në fund, 86 pikët e grumbulluara bënë që në anën e kuqe të Milanos të shpërthente festa.

Ky titull është i 19-ti për ta. Tifozët e “Djallit” nuk kanë duruar dhe kanë zbritur menjëherë në fushë për të festuar bashkë me lojtarët.

Dfff

 

 

 

Ka nga ata që ishin edhe në Piazza Duomo apo në rrugë të ndryshme.

 

Dfede

 

Dfee

 

192357087 8e7ebab9 B45f 44fc 903f 371a6d21c55f

Ndërkohë që ka zhgënjim nga ana tjetër dhe lot te Interi.

 

La

 

 

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments