BallinaAktualitetEMRI/Rreth dy muaj i zhdukur, gjendet shëndoshë e mirë shqiptari në Greqi

EMRI/Rreth dy muaj i zhdukur, gjendet shëndoshë e mirë shqiptari në Greqi

Është gjetur shqiptari Panajot Kaleshi, i cili u zhduk në Platamona më 31 mars.

Mediat greke bëjnë me dije se 41-vjeçari u gjet në portin e Platamonës, i rraskapitur, por në gjende të mirë shëndetësore.

Ai është dërguar në spitalin e Lichtohoros dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Shqiptari kishte shkuar në Platamon tek të afërmit për të punuar, por që më pas u zhduk pa lënë gjurmë.

Fatmirësisht ai është gjetur shëndoshë e mirë, ndërsa autoritetet  greke do të marrin dëshminë e shqiptarit për zhdukjen e papritur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments