BallinaKryesoreVIDEO/ “Mirësevini në Tiranë”, UEFA ‘reklamon’ kryeqytetin në prag të finales së...

VIDEO/ “Mirësevini në Tiranë”, UEFA ‘reklamon’ kryeqytetin në prag të finales së Ligës së Konferencës

Faqja zyrtare e UEFA-s për Ligën e Konferencës ka postuar në ditën e sotme një video ku pasqyrohet Tirana ku do të luhet finalja e madhe mes Romës dhe Fejnordit.

Në pamjet filmike shihen disa nga zonat kryesore të kryeqytetit, me kupën e ekspozuar në stadiumin “Air Albania” që përmbyll gjithçka.

“Mirësevini në Tiranë, kryeqyteti i Shqipërisë. Ngrini duart lart nëse do të jeni në finale.”, ishte shkruar në postim.

PANORAMAPSORT.AL

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments