FOTO/Ekzekutohet një tjetër nga fisi Bajri në Shkodër, të birin ia kishin…Nje makine e djegur gjendet…

0
115

Person i ekzekutuar me armë në lagjen Rus në Shkodër quhet Naim Bajri dhe është babai i të ndjerit Endrit Bajri, që e kanë vrarë në 21 tetor 2001 në lagjen Partizani në këtë qytet.

Keto jane pamjet nga vendi ku gjendet ende trupi i viktimës dhe tha se një makinë e djegur, e dyshuar si e autorëve të vrasjes, është gjetur tek By pass

Vrasja ka ndodhru në rrethana ende të paqarta. Policia ka ngritur pika kontrolli dhe grupe të FNSH dhe RENEA janë nisur për në Shkodër,

Kujtojmë se fisi Bajri ka një histori hakmarrjesh të lidhura me aktivitete kriminale.