Kërcet arma, tronditet Shkodra, një i plagosur dhe një viktimë

0
21

Një person ka mbetur i vrarë dhe një tjetër i plagosur me armë zjarri mëngjesin e së premtes në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 07.10 në lagjen “Rus”.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta.

Lajmi në përditësim…