FOTO/ U shfaq në shtrat me një vajzë tjetër disa ditë më parë, futbollisti anglez dhe e fejuara e tij kurorëzojnë dashurinë në martesë

0
27

Billi Mucklou dhe Andi Karroll kanë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë dhe më pas kanë realizuar kërcimin e tyre të parë si burrë dhe grua.

Teksa të sapomartuarit kërcenin ngadalë futbollisti i dha një puthje të ëmbël në faqe partneres së tij e cila kishte veshur një fustan nusërie klasike me dantella, ndërsa dhëndri zgjodhi një kostum të zi, këmishë të bardhë dhe kravatë.

Ata më në fund u martuan të dielën pas një lajmi që shpërtheu në rrjet kur u shfaqën fotot e sportistit në shtrat me dy vajza të tjera.

Ambienti ishte mbuluar me drita rozë, me tavolinat e zbukuruara plot me trëndafila shumëngjyrësh dhe një tabelë neoni me ‘The Carroll’s’ të montuar në mur.

Një burim i tha The Sun : “Ata u emocionuan kur panë njëri-tjetrin, por atmosfera ndryshoi plotësisht kur nëpunësi i gjendjes civile pyeti nëse dikush i pranishëm ishte kundra martesës së tyre. Të gjithë filluan të qeshin me të vërtetë me zë të lartë gjithashtu dhe Billi me Andin”.

Nusja dhe dhëndri zgjodhën një dasmë tradicionale krejt të bardhë për ceremoninë e tyre luksoze të në hotelin me pesë yje – dhe shkëmbyen betimet e rrethuara nga shfaqjet e trëndafilave të bardhë gjatë ceremonisë, e cila u zhvillua në një kopsht spektakolar të shekullit të 16-të.

PANORAMASPORT.AL