BallinaLifestylePas ndarjes, Shakira shkëput çdo lidhje me Pique. Këngëtarja vendos mure mes...

Pas ndarjes, Shakira shkëput çdo lidhje me Pique. Këngëtarja vendos mure mes shtëpisë së saj dhe prindërve të futbollistit

Ndarja e Shakirës me Piques vazhdon të jetë një temë shumë e përfolur dhe ndonëse nuk ka shumë deklarata nga vetë ata, duket se po krijohet një klimë e një lufte të ftohtë, në të cilën po ndodhin ngjarje mjaft të rëndësishme nga jeta e tyre.

Shembull për këtë janë  daljet e fundit të futbollistit në mbrëmje me vajzat seksi, ose, siç ka El Periódico, vendimi i fundit i Shakirës për shtëpinë që ata ndajnë në Barcelonë.

Sipas burimeve të medias, këngëtarja kolumbiane do të vendosë mure që të ndajë plotësisht shtëpinë e saj në Barcelonë nga dy të tjerat që ndan me prindërit e ish-partnerit të saj.


Kështu, sapo artistja të vendosë të fillojë punën në shtëpinë e vendosur në komunën e Esplugues de Llobregat (Barcelona), ajo do të shkëputet plotësisht nga prindërit e ish-bashkëshortit, pasi sipas gazetares Laura Fa, Shakira mendon se nëse ata nuk janë më një familje, nuk duhet të ndajnë më gjëra të përbashkëta.

Në fund të fundit, artikulli shton supozimin se kjo ndarje do të ishte efektive edhe në zona të përbashkëta si pishina, e cila gjithashtu do të rrethohej.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments