BallinaKronikeE RËNDË/ Makina përplas biçikletën, vdes në vend një grua

E RËNDË/ Makina përplas biçikletën, vdes në vend një grua

Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Mësohet nga informacionet e para se një person ka humbur jetën ndërsa po udhëtonte me biçiklete dhe është përplasur nga një automjet. Theksohet nga burimet se viktima ishte një grua, identiteti i saj ende nuk është bërë i ditur.

Aksi Shkodër-Koplik mbetet një nga akset më problematike në Shqipëri dhe shkak është errësira në këtë rrugë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments