Veliaj zbulon nëse do të rikandidojë për një mandat të tretë në krye të Bashkisë së Tiranës

0
19

U zgjodhët kryetar i PS për Tiranën, do rikandidoni për një mandate të tretë në postin e kryebashkiakut të Tiranës?

Meqë nuk ke shumë kohë dhe përgjigjen e do shkurt, përgjigjja është “Po”.