VIDEO/Ulërima, momente paniku dhe përplasje mes pushuesve e drejtuesit të skafit pak minuta pasi përplasi fëmijën në Potam

0
492

Në një video të siguruara nga gazetari Enrik Mehmeti vetëm pak minuta pas ngjarjes tragjike të ndodhur në plazhin e Potamit, drejtuesi i gomones Arjan Tase shihet duke u përplasur verbalisht me pushuesit.

Gjithashtu në fond dëgjohen të qara dhe ulërimat e prindërve dhe familjarëve të fëmijës.