Foto që po bën xhiron e rrjetit/ Gazetari: Rama vesh jelek shpëtimi dhe nis stërvitjen me….

0
203

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar ditën e sotme një foto të kryeministrit Edi Rama i veshur me jelek shpëtimi dhe i hipur mbi gomone

Duket se kjo foto e shpërndarë në rrjetet sociale vjen si nje me anë të cilës ironizon protestën e opozitës, ku një ndër çështjet ishte pse shqiptarët ikin me gomone në Britani.

Postimi i plotë:

Opozita ne proteste, pse shqiptaret ikin me gomone ne Britani…
Nderkohe kryeministri Edi Rama, vesh jelek shpetimi dhe nis stervitjen me gomone…