Olta i kthehet Luizit: “Për ty nuk harxhoj 10 lekë!”

0
85

jo është shtëpia më e famshme në Shqipëri dhe padyshim që ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes. Banorët e BBV2 po përfliten kudo në rrjet, dhe janë kthyer në protagonistët e përditshmërisë sonë, duke transmetuar shumë emocione të forta teksa rrëfejnë historitë e tyre apo edhe gjatë përditshmërisë, konflikteve dhe raporteve me njëri-tjetrin.

E sigurisht që një nga protagonistët e këtij sezoni të BBV është këngëtari Luiz Ejlli. Veçse një banor i shumëpërfolur për energjinë e tij dhe dinamikat që shkakton, Luizi është komentuar gjithashtu pafund në rrjet për situatën që ka krijuar me sëmundjen e tij të supozuar. Ndërkohë, përballje të forta ka pasur mes Oltës dhe Luizit, të cilat nuk kanë munguar as ditën e sotme.

Luizi më thotë mua, ti ke thënë nuk ke nevojë për lekët, pse nuk harxhove ti dhjetë mijë euro që të futesha unë. I thashë për ty nuk harxhoj 100 lekë, nuk kapin konceptin…

Dyshja gjithnjë ka pasur përallje të forta, dhe duket se janë liderat e dy grupeve përkatëse, edhe pse as ata vetë, dhe as banorët e tjerë nuk e pranojnë diçka të tillë.