Këmbimi valutor 17 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

0
437

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 107.3 lekë dhe do të shitet me 108.5 lekë Euro sot do shitet me 114.4 lekë dhe do shitet me 115.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 115.4 lekë dhe do shitet me 116.5 lekë. Paundi britanik do të blihet me 130 lekë dhe do shitet me 131.