VIDEO/Nga seksi me Ronaldon te fotot “hot”, bukuroshja 37-vjeçare “djeg” Instagramin

0
281

Me rreth 18 milionë fansa në “Instagram”, Daniela Çavez është një prej modeleve më të ndjekura në rrjetet sociale.

37-vjeçarja nga Kili, e cila vetëm pak muaj më parë deklaroi publikisht se kishte bërë seks me Kristiano Ronaldon, tashmë vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes me foto dhe video “të nxehta”.

View this post on Instagram

A POST SHARED BY DANIELLA CHÁVEZ (@DANIELLACHAVEZOFFICIAL)

PANORAMASPORT.AL