Çfarë ka ndodhur? Fjolla Morina ofendon rëndë Morena Tarakun dhe disa emra të tjerë të showbiz-it!

0
198

Para pak javësh Fjolla Morina ka ‘tronditur rrjetin’ me anë të një video live në Instagram. Këngëtarja ka akuzuar ish- partnerin e saj, Fisnik Sylën se e ka vendosur ai armën në ngjarjen e ndodhur në vitin 2020. Fjolla Morina u arrestua më 19 shtator 2020 kur në çantën e dorës iu gjet një armë zjarri tip pistoletë me 23 fishekë, ndërsa në bagazhin e makinës, një tjetër pistoletë e llojit çakmak. Këngëtarja që është nënë e dy vajzave, po udhëtonte me një automjet “Audi Q7” e tha se arma ishte aksidentalisht në çantën e saj e bëri të ditur se do të apelonte dënimin.

Fjolla Morina është sërish në qendër të vëmendjes për shkak të akuzave ndaj ish-partnerit të saj, Fisnik Sylës. Ama këtë herë akuzat e saj janë në drejtim të disa prej emrave të njohur të showbiz-it shqiptar. Bëhet fjalë për Morena Tarakun, Arbnora Ademajn dhe Shkenda Dubovën dhe menaxherin e disa emrave të showbiz-it, Jetmir Aga-n, duke shkruar sipër emrit të tij “Krim i organizuar”.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur mes këngëtares dhe emrave të lartpërmendur, megjithatë duket qartë se raportet mes tyre janë shumë të tensionuara.

1 lavirja Morena, 2 Arbnore, Shkenda dhe llaskucët e tyre që hanë prej tyre dhe ua mbajnë qeset”

Çfarë ka ndodhur? Fjolla Morina ofendon rëndë MorenaÇfarë ka ndodhur? Fjolla Morina ofendon rëndë Morena

Fjolla ka zbuluar me anë të një postimi në llogarinë në Instagram partnerin e saj të cilit është siguruar t’i mbulojë portretin dhe duke na treguar se është në një lidhje dhe shumë e lumtur. E vetëm pak ditë më parë edhe pse nuk e ka zbul