BallinaEkonomiKëmbimi valutor 28 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 28 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.3 lekë dhe do të shitet me 97.1 lekë. Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.3 lekë dhe do të shitet me 97.1 lekë.

spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular