FOTO/ Joshëse dhe sensuale si gjithmonë, tifozja e Juventusit ngre temperaturat në rrjetet sociale

0
46

Eva Padlok di sesi ti marrë vëmendjen e fansave të saj, duke publikuar foto joshëse.

Së fundmi, tifozja e Juventusit është shfaqur me një palë bikini në ngjyrë të zezë dhe një copë tyli.

Ajo ka ndarë disa foto provokuese në Instagram teksa nxjerr në pah të gjithë format trupore.

Brenda pak minutash ajo ka marrë një numër të madh pëlqimesh dhe komentesh pozitive.