BallinaKronikeAksioni i SPAK, arrestohet Erzen Breçani, në pranga djali i tij dhe...

Aksioni i SPAK, arrestohet Erzen Breçani, në pranga djali i tij dhe 11 te tjere. Zbardhen akuzat

Në prangat e policisë përveç ish-zëvendësdrejtorit të Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka përfunduar edhe djali i tij i madh.

Gazetarja Klodiana Lala raporton për Balkanweb se ai akuzohet për përkrahje të autorit të krimit në një ngjarje kriminale.

Akuzat për 11 te dyshuarit janë, pastrim parash grup i strukturat kriminal trafik droge sigurim kushtesh për të kryer vrasje, shpërdorim detyre dhe përkrahje e autorit të krimit.

 

 

 

 

 

 

 

 

spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular