BallinaAktualitetDeputetët e Rithemelimit i turren gjasme Rames, po i vunë flakën tavolinës...

Deputetët e Rithemelimit i turren gjasme Rames, po i vunë flakën tavolinës së Bashës

Seanca e sotme plenare u mbyll mes kaosittymueseve dhe zjarrit. Ky i fundit u shkaktua nga tymueset që u hodhën nga deputetët e opozitës.

Mirëpo, vendi ku ra zjarri ishte në tavolinën ku ulet deputeti dhe njëkohësisht, kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha. Pas zjarrit, garda dhe deputetët e pranishëm nxituan që të shuanin flakët.

Në sfond dëgjohen deputetët e opozitës të thonë:

Bardhi: Kartën e Lul Bashës prishën (Qesh)

(Albana Vokshi qesh në sfond), deputetja: E Bashës është, leje.

Bardhi: Hajde se e Bashës është, s’ka gjë.

spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular