BallinaKultureMinistri i Drejtësisë dhe Kryebashkiaku i Lezhës ndalen te stenda e Mediaprint,...

Ministri i Drejtësisë dhe Kryebashkiaku i Lezhës ndalen te stenda e Mediaprint, marrin dy romanet e Ahmet Prençit

Me qindra lexcuesve qe blene botimet e romaneve te Ahmet Prencit “Anja” dhe “Brenga e Prokurorit” ne Panairin e Librit, kishte shume personalitete te letrave ose jo, te cilet u ndalen tek stenda e Mediaprint per te takuar shkrimtarin dhe marre botimet e tij me autograf. Ahmet Prenci ka qene cdo dite aty nga 0ra 17:00-19:00.
Diten e fundit me personaliteteve ishte edhe ministri i Drejtesise Ulsi Manja dhe kryebashkaiku i Lezhes Pjerin Ndreu te dy miq te aurorit

 

spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular