FOTO/Më të lumtur se kurrë, Ilnisa publikon foton teksa Meritoni e puth, gazetarja: Përgjithmonë dhe përngaherë

0
226

lnisa dhe Meritoni duket se janë më të lumtur se kurrë, duke shijuar tashmë jashtë shtëpisë së Big Brother dashurinë e tyre.

Gazetarja ka publikuar një foto të re me të dashurin e saj, teksa ai e puth në faqe.

“Përgjithmonë dhe përngaherë”, shkruan ajo bashkangjitur fotos në Instagram.