FORMACIONET ZYRTARE/ Më të mirët në fushë, Spanja dhe Kroacia kërkojnë ta nisin me fitore Europianin

0
103

Spanja dhe Kroacia po përballen në ndeshjen e parë të Grupit B të vlefshme për Euro 2024.

Trajnerët De La Fuente dhe Dalicc kanë publikuar formacionet për këtë duel.

Të dyja skuadrat do të zbresin në fushë me të njëjtin modul loje.

FORMACIONET ZYRTARE