Dua të të bëj të lumtur rikthehet, por jo në Top Channel

0

Arbanën dhe stafin e ‘Dua të të bëj të lumtur’, nuk do i shihni  në ‘Top Channel’, por live në Theth. Të gjithë ju që jetoni afër, apo keni dëshirën për t’u shfaqur në xhirime, mund të bëheni pjesë e saj në datën 26, live nga Thethi me skuadrën e emisionit më të shikuar.

Moderatorja e emisionit përmes një instastory nuk ka nguruar t’i ftojë të gjithë për t’ju bashkuar stafit në xhirime. Ndër të tjera ajo ka thënë: ‘Dua t’ju them se nëse jeni rastësisht aty, apo nëse doni të merrni pjesë në promon e emisionit tuaj të preferuar, jeni të mirëpritur.”

Kujtojmë këtu që spoti i vitit të kaluar u xhirua në Vermosh, dhe padyshim ishte shumë i bukur. Ndërkohë zgjedhja e këtij viti ishte Thethi, një vend me bukuri të rrallë. Nëse keni dëshirën për t’u shfaqur në promon e emisionit, mund të bashkoheni me ekipin në datë 26, ora 12.

Image

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.