BallinaAktualitetKomisari vdiq nga shembja e Kavalishencës, ish-deputeti: Sandër Lleshi të mbajë përgjegjësi...

Komisari vdiq nga shembja e Kavalishencës, ish-deputeti: Sandër Lleshi të mbajë përgjegjësi drejtpërdrejt, sepse…

Ish-deputeti i LSI-se, Endrit Braimllari teksa komenton zhvillimet me te fundit, lidhur me shoqerimin ne polici te drejtorit dhe nendrejtorit te Kavalishences ne Durres, ku humbi jeten nen rrenoja nga shembja e godites nga termeti kryekomsiar Bajram Hajdarmetaj, deklaron se per kete duhet te mbaje pergjegjesi direkte ministri i Brendshem. 

“Sander Lleshi duhet te mbaje pergjegjesi drejtperdrejt per humbjen e jetes se Kryekomisar Bajram Hajdarmetaj, jo vetem per mosveprim pas termetit te 21 shtatorit por dhe per emerime nepotike”- shkruan Braimllari ne nje postim ne faqen e vet ne FB.

braimllari

Postimi i Braimllarit 

Sander Lleshi duhet te mbaje pergjegjesi drejtperdrejt per humbjen e jetes se Kryekomisar Bajram Hajdarmetaj, jo vetem per mosveprim pas termetit te 21 shtatorit por dhe per emerime nepotike.
Drejtori i Kavalishences Ahmet Doda, i shoqeruar sot ne polici, eshte djali i dajes se Taulant Balles.
Emerime te tilla nepotike dhe jo profesionale sollen ate fatkeqesi duke mos marre asnje mase pas termetit te 21 shtatorit i cili demtoi rende godinen e Kavalishences.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments