Zgjedhjet e 25 prillit/ Rama mbledh në seli drejtuesit e qarqeve, ja çfarë pritet të diskutohet

0

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka mbledhur për herë të parë këtë vit 3 muaj para zgjedhjeve drejtuesit politik të PS nëpër qarqe.

Ne këtë takim po diskutohet për sfidat e PS, çfarë është arrituri dhe çfarë duhet adresuar deri më 25 prill teksa tashmë zgjedhjet janë vetëm 3 muaj larg.

Hartimi i listës së kandidatëve është ndër sfidat kryesore të PS dhe pritet që takimet e shtabit të PS të jenë më të shpeshta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.