“Më përplasi në mur dhe…”- Sulmoi seksualisht një grua, dënohet me burg i afërmi i Mbretëreshës Elizabeth

0

Një i afërm i Mbretëreshës Elizabeth II është burgosur për 10 muaj, pasi u shpall fajtor për sulm seksual.

Sipas “CNN”, ai hyri me forcë në dhomën e gjumit të një gruaje dhe e sulmoi atë seksualisht, në kështjellën e tij Skoceze vitin e kaluar.

34-vjeçari është kushëriri i parë i Mbretëreshës dhe një anëtar i familjes Queenes Boëes-Lyon

Gruaja kishte shkuar në kështjellë, pasi po merrte pjesë në një ngjarje tre-ditore të marrëdhënieve me publikun  dhe kishte shkuar në shtrat, ku Bowes-Lyon i shkoi asaj në dhomë i dehur.

Gruaja ka rrëfyer në gjykatë se ai e kishte përplasur në mur duke e prekur në vendet intime dhe se nuk e linte atë të dilte nga dhoma.

Nga ngjarja ka kaluar një vit, por gruaja tha se ajo ka makthe vazhdimisht si pasojë e sulmit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.