BallinaUncategorizedEMRAT+FOTO/Sot kanë humbur 3 minorene në Maqellarë të Dibrës.Ja ku mund të...

EMRAT+FOTO/Sot kanë humbur 3 minorene në Maqellarë të Dibrës.Ja ku mund të kontaktoni për informacion

Njoftim i rendesishem:
Jane humbur sot 3 minorene në Maqellar/Dibër, Xhesika e Andeta Hamzaj dhe Orgesa Piku.
Ju lutemi shperndajeni postimin dhe per cdo informacion dhe kontaktoni ne kete numer 0672306442 ose ne portalin tone!
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular