BallinaKryesoreZgjedhjet lokale të 14 majit, Alibeaj dorëzon listën e plotë të anëtarëve...

Zgjedhjet lokale të 14 majit, Alibeaj dorëzon listën e plotë të anëtarëve të KZAZ

Sekretari i Përgjithshëm i PD Gazment Bardhi ka dorëzuar listën e plotë të anëtarëve dhe sekretarëve të KZAZ për zgjedhjet vendore të 14 Majit. Kujtojmë se të premten ka qenë grupi i Berishës që ka dorëzuar në KQZ kandidaturat për anëtarët e KZAZ-ve.

A80654ef Ce78 41c0 9d2a 44a3a67da724

 

 

 

 

 

 

 

 

 

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular