BallinaAktualitetTABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si parashikohet moti për sot...

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si parashikohet moti për sot dhe neser

Sinoptikanët thonë se kjo fundjavë do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme.

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si

Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e me vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore.

TABELA/ Keni bërë plane për fundjavën? Zbuloni si

Era do të jetë nga kuadrati i veriut me shpejtësi 1-7m/sek, duke bërë që valëzimi në detet Adriatik dhe Jonë të jetë i forcës 1-2 ballë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular