BallinaEkonomiKëmbimi valutor 22 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro....

Këmbimi valutor 22 mars/ Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro. Çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 105.6 lekë dhe do të shitet me 106.6 lekë. Euro sot do blihet me 113.8 lekë dhe do shitet me 114.4 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 113.8 lekë dhe do shitet me 114.8 lekë. Paundi britanik do të blihet me 128.6 lekë dhe do shitet me 130 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular