Na bezdis të gjithëve, Ben Affleck zbulon se çfarë dëshiron të ndryshojë Jennifer Lopez tek ai!

0
486

Komunikimi nuk është një problem për Ben Affleck dhe Jennifer Lopez. Gjatë një paraqitje në “The Drew Barrymore Show” të premten, aktori i “Air” zbuloi se çfarë do të ndryshonte gruaja e tij tek ai, pavarësisht se ajo “kurrë” nuk e pranoi këtë. Affleck tha për Lopez:

Ajo ndoshta do të donte të kultivonte shkurtimin e të folurit tim. Nuk e di nëse e keni vënë re, por unë vazhdoj dhe vazhdoj dhe vazhdoj. Unë flas pa ndalim. Ajo nuk ma ka thënë kurrë këtë, por ky do të ishte supozimi im.

Në mes të prirjeve të tij llafazane, Affleck nuk kishte veçse lëvdata për Lopez, duke e quajtur atë “gruaja më e mrekullueshme në botë”. Kur Barrymore pyeti se si vendasja e Bronksit mban një formë kaq të shkëlqyer, Affleck zbuloi se ishte vetëm një rast i gjenetikës së mirë.

Më lejoni t’ju them diçka që do t’ju shqetësojë. Jennifer ha çfarë të dojë. Ajo ha pica, biskota, akullore… gjithçka.

I tronditur dukshëm, Barrymore pyeti:

Ajo stërvitet, por edhe unë stërvitem … por unë nuk dukem në mënyrë magjike se jam 20 vjeç, e dini çfarë dua të them? Me lëkurë perfekte dhe gjithçka.

Edhe pse ai sqaroi se Lopez ka një “etikë pune” dhe “disiplinë” të madhe, ai vazhdoi të flasë për gruan e tij “mbinjerëzore”. Ben tha për Lopez me të cilën u martua në korrik 2022:

Ajo është gruaja më e mrekullueshme në botë dhe duket spektakolare.

Barrymore më pas u shtri në divanin e saj, duke bërë shaka se ajo ishte “dështuar” për një “burrë që respektonte gratë”. Ndërsa Affleck e sheh rrëmujën e tij si një defekt, shumë fansa u mahnitën nga spanjishtja e tij e patëmetë gjatë një interviste të fundit.

Aktori u bë viral ndërsa promovonte filmin e tij të ri, “Air”, duke përdorur spanjisht pothuajse të përsosur në një emision radiofonik me bazë në Spanjë në fillim të këtij muaji. Edhe pse disa njerëz supozuan se gruaja e tij portorikane mund t’i kishte mësuar gjuhën, rezulton se Affleck e ka folur rrjedhshëm prej vitesh.