BallinaShow Bizz“Kam 4 vite e martuar”- Nga planet për fëmijë tek dasma, rrëfehet...

“Kam 4 vite e martuar”- Nga planet për fëmijë tek dasma, rrëfehet Greta Koçi: Së shpejti do më shihni me vello! Me partnerin jemi njohur…

Këngëtarja Greta Koçi ka rrëfyer detaje nga jeta e saj personale, ku ka treguar se është e martuar me partnerin e saj prej 4 vitesh.

Sa i përket dasmës, këngëtarja është shprehur se dëshiron të bëjë diçka simbolike dhe se shumë shpejti do ta shohim me vello.

E ftuar në Kurthin e Piter Pan, ajo u shpreh se partneri i saj shqiptar punon si inxhinier dhe të dy jetojnë në Amsterdam, por nuk dha shumë detaje rreth tij pasi dëshiron ta mbajë sa më diskrete jetën personale

Greta Koçi: Nuk kam bërë dasmë, besoj se duhet të jetë një moment magjik për të gjitha vajzat dhe pse jo në një të ardhme të afërt do të doja të bëja diçka simbolike. Kam dashur që ta mbaj gjithmonë private këtë pjesën e familjes, bashkëshortit, duke qenë se ai është një person që nuk i përket botës së shoëbiz, kam dashur të jem më diskrete. Por e kam pranuar që jam martuar dhe tani jam shumë e lumtur, e qet

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular