BallinaEkonomiKëmbimi valutor 21 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 21 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 89.9 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë

Euro sot do të blihet me 100.2 lekë dhe do të shitet me 101.3 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 103.3 dhe do të shitet me 105.3 lekë. Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 115.1 lekë dhe do të shitet me 117.3 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES
- Advertisment -spot_img
- Advertisment -spot_img

Most Popular