BallinaEkonomiKëmbimi valutor 29 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 29 korrik/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 94.7 lekë dhe do të shitet me 96.7 lekë.Monedha evropiane euro do të blihet me 104.6 lekë dhe do të shitet me 106.1 lekë, ndërsa franga zvicerane do të blihet me 108.5 lekë dhe do të shitet me 111 lekë. Ndërkohë paundi britanik do të blihet me 120.9 lekë dhe do të shitet me 123.5 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular