BallinaKryesoreNjë ditë pas zgjedhjes në krye të PD, Basha mbledh Kryesinë, zbardhen...

Një ditë pas zgjedhjes në krye të PD, Basha mbledh Kryesinë, zbardhen emrat e pranishëm në takim

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka mbledhur sot Kryesinë e partisë, një ditë pasi u zgjodh në krye të saj. Gazetari Osman Stafa tha për se mbledhja ka nisur në orën 20:00, ndërsa të pranishëm janë:

1-Fitim Zekthi
2 -Taulanda Jupi
3 -Arbi Agalliu
4 Gazmend Koduzi
5 Oriola Pampuri
6 Gentian Gaba
7 Kreshnik Çollaku
8 Flutura Açka
9 Merita Bakiu
10- Xhemal Gjunkshi
11- Enkelejd Alibeaj
12 Taulant Zeneli
13. Endri Hasa
14. Indrit Sefa

Ndërkohë, Roland Bejko, Agron Kapllanaj dhe Jemin Gjana, janë prezentë online.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular