Luiz Ejlli heq një tjetër ish-banore të BBV nga Instagrami…

0
174

Instagrami i Luiz Ejllit ka qënë në qendër të diskutimeve kohët e fundit dhe listës se personave që i ka hequr nga Instagrami i është shtuar edhe Mikela Pupa.

Ish-banorja e BBV ishte duke bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, në momentin që një fans e pyet se përse Luizi e ka hequr nga Instagrami.

Mikela duket se nuk ka qënë aspak në dijeni të këtij fakti dhe nuk ia kishte aspak idenë se pse Luizi nuk e ka më në listën e tij të shokëve në Instagram.

Tani e pash që më paska hequr”, i është përgjigjur Mikela ndjekësit, përgjigje të cilën e ka shoqëruar me ikonën se nuk e di arsyen.

Gjatë qëndrimit të Mikelës në shtëpin e BBV, edhe pse e shkurtër, Luizi nuk pati asnjë përplasje me të dhe prandaj Mikela duket paksa e habitur nga ky vendim i Luizit.

Nga ana tjetër, Luizi ka publikuar këngën e tij të re, mbrëmjen e kaluar dhe nga ana e Mikelës nuk shohim ndonjë përkrahje, duke ngritur kështu dyshimet që kjo mund të ketë qënë një ndër arsyet se pse Luizi mund ta ketë fshirë nga Instagrami.

Luiz Ejlli heq një tjetër ish-banore të BBV nga Instagrami...