BallinaEkonomiKëmbimi valutor 13 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro,...

Këmbimi valutor 13 shtator/ Me sa blihen e shiten dollari dhe euro, çfarë ndodh me monedhat e tjera

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 98.5 lekë dhe do të shitet me 99.8 lekë. Ndërkohë euro sot do blihet me 106 lekë dhe do shitet me 106.8 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.8 lekë dhe do shitet me 111.1 lekë. Paundi britanik do blihet me 122.4 lekë dhe do shitet me 123.8 lekë.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular