BallinaKronikeAmbulanca po transportonte një të sëmurë, por përplaset nga një kamion. Ndërron...

Ambulanca po transportonte një të sëmurë, por përplaset nga një kamion. Ndërron jetë pacienti

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme (17 shtator) në Lushnjë. Mësohet se një kamion ka përplasur një ambulancë dhe për pasojë raportohet për një person të vdekur.

Aksidenti ka ndodhur në kryqëzim të autostradës Fier-Lushnje, ndërsa bëhet e ditur se ambulanca po transportonte për në Tiranë një person të sëmurë.

Nga aksidenti ka ndërruar jetë pacienti, Dashamir Koçaj, 77 vjeç, nga qyteti i Vlorës.

Ndërkohë policia dhe grupi hetimor shkuan në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur rrethanat e plota të aksidentit.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular