BallinaKronikeSherr me thika mes dy adoleshentëve në Shkodër, plagoset 16-vjeçari! Shpallet në...

Sherr me thika mes dy adoleshentëve në Shkodër, plagoset 16-vjeçari! Shpallet në kërkim autori

Një sherr me thika ka ndodhur mes 2 adoleshentëve në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Shkodër.

Mesditën e sotme në lagjen “Kongresi i Përmetit” në Shkodër, në rrugë, gjatë një konflikti të çastit ndërmjet dy 16-vjeçarëve, shtetasi Xh. P. ka dëmtuar me mjet prerës shtetasin K. L., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë vijojnë intensivisht krehjen e zonës, me qëllim kapjen e shtetasit Xh. P.

Ndërkaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të rastit.

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
spot_img
RELATED ARTICLES

Most Popular